O mne

ALEXANDRA BOLYKYOVA

Náš tím spolupracuje s profesionálními svatebními organizátory, designéry-dekoratéry, profesionálními fotografy, vizážistami a charterovou společností; máme také odborné znalosti v cestovním ruchu a jsme otevření všem nápadům, abychom vám pomohli uskutečnit vaše sny. Především se specializujeme na nautické svatby, abychom váš velký den učinili ještě jedinečnějším! Pokud nemáte rádi formální místa pro svatby, existuje mnoho skrytých zátok, které jsou dokonalé pro romantickou svatbu. Výhled na moře a jeden z nejkrásnějších západů slunce je pro každé plavání nezapomenutelný zážitek. Můžete si vybrat z různých plachetnic, katamaránů a yachtů, které vás zavedou do přístavu manželství.

„Zdvižte plachtu a nechte se vést větrem. Jste jen vy, moře a hvězdy.“ Život je radost a štěstí! Mým upřímným přáním je vytvářet vše s nejlepšími znalostmi a srdcem! Vidím lásku a spokojenost kolem sebe, sleduji svou vlastní sílu a vím, co dokážu. Miluji život, miluji svět, rád poslouchám, pozoruji vše kolem sebe. Miluji dobro a rád dávám! Pro mě jsou všichni páry, všichni zájemci stejně důležití. Mým cílem je, aby momenty strávené na každé pláži byly nezapomenutelné a nevymazatelné vzpomínky! Pro mě je vidět, jak druhý člověk dává to nejlepší z výkonu, největší dárek, který může člověk druhému dát, protože svým JEMNÝM způsobem můžete vždy oživit svět.
ALEXANDRA BOLYKYOVA

Predstavenie nášho tímu

Zoznámte sa s nami

Tommy Bolyky

Som Tommy Bolyky, o film a video sa zaujímam od detstva. Keď som ako dieťa videl film Jurský park so všetkými tými efektmi a hudbou v pozadí, už vtedy som vedel, že kamera je mojou vášňou a že raz budem stáť za kamerou a vytvárať a zachytávať magické momenty. Naše svadobné videá natáčame s filmovou kamerou a filmovým vybavením, ktoré bude radosť sledovať ešte dlhé roky. Použitie dronu prináša do mojich videí nové perspektívy a pohyby kamery. Dospeli ste do štádia, keď chcete, aby niekto zachytil váš veľký deň, pretože neexistuje lepší spôsob, ako si pripomenúť radostné udalosti, ako prostredníctvom pohyblivého obrazu a zvuku, profesionálneho svadobného filmu. Urobili ste správne rozhodnutie mať video! Môžete sa oň podeliť so svojou rodinou a priateľmi a neskôr si vždy môžete pozrieť, ako ste sa usmievali, tancovali a znovu prežiť srdcervúce chvíle.

Kuruc Veronika

Som Veronika Kurucová, dcérou kvetinárskej rodiny. Moji starí rodičia a rodičia sa venujú pestovaniu kvetín, takže nebolo pochýb o tom, že aj ja budem pokračovať v ich stopách. Po zvládnutí kvetinárskej školy som v roku 2014 otvorila prvú kvetinárstvo s názvom Kala v oblasti Osijeku, ktoré som v roku 2023 rozšírila o druhú pobočku v meste Beli Manastir. Považujem trendy a odbornú prípravu za veľmi dôležité, preto som sa zúčastnila mnohých domácich aj zahraničných kurzov a majstrovských tried. Korunou mojej práce a mojej vášne k kvetom bol druhé miesto na celonárodnej kvetinárskej súťaži Floraart v roku 2022 v Záhrebe. Pre mňa je tvorivosť a kvety vášňou v mojom živote, ktorú zdieľam so svojím štvorčlenným tímom.

Iva

Dobrý deň, ja som Iva! Pravdepodobne tá, ktorá viac zaujíma lepšiu polovičku. Som študentka stavebnej fakulty a vždy som vedela, že budem držať v ruke ceruzku alebo štetec. Prvýkrát som začala používať štetce na líčenie, keď som ich ukradla svojej staršej sestre, keď sa chystala ísť von. Ako som rástol, zamiloval som si ich na sebe a pomaly aj na iných. Kreslenie na tvár. Z koníčka sa stalo niečo viac, študentská práca okorenená láskou. Nejaká ľahká matematika, ktorej sa venujem už tri roky a ďalších minimálne tridsaťtri. Dúfam, že moja ruka splní všetky vaše želania a rozžiari váš výnimočný deň.

Móni

Fotografovanie je pre mňa koníčkom, nástrojom sebavyjadrenia, kreativity, estetiky a sebapoznania. Tak ako vo všetkých oblastiach môjho života, aj vo fotografii sa maximálne snažím o harmóniu, rozvinutie jemných detailov a prostredníctvom toho o jedinečné vyjadrenie okamihu. Moja práca sa začala v roku 2019 portrétnou, rodinnou a charakterovou fotografiou; odvtedy som si mohol vyskúšať úlohu fotografa mnohých prímorských svadieb v mene spoločnosti Nautical wedding. Uprednostňujem spontánnu techniku a fotografie, na ktorých sa dajú ukázať skutočné pocity a čaro okamihu.