Vášeň

Moje svadby sú pripravené so všetkou láskou

Predstavte si, že počas organizácie Vášho Veľkého dňa máte stále niekoho pri sebe, kto Vám pomôže zorientovať sa v labyrinte zvykov, kto nájde pre Vás poskytovateľov, ktorí sa budú dokonale hodíť k Vašim predstavám a rozpočtu, kto bude prítomný počas Vášho svadobného dňa a postará sa o to, aby ste sa mohli bezstarostne oslavovať so svojimi hostiami! Ak túžite po skutočne špeciálnej svadbe, my Vám pomôžeme splniť Vaše sny.

Informácie

O mne

Alexandra Bolykyova

Náš tím spolupracuje s profesionálnymi svadobnými organizátormi, dizajnéromi-dekoratérmi, profesionálnymi fotografi a vizážistami a chartered firmami; máme odborné vedomosti v cestovnom ruchu a sme otvorení každému zážitku, ktorý by mohol pomôcť splniť Vaše sny. Naša primárna specializácia sú Nautické svadby, aby bol Váš veľký deň ešte jedinečnejší!

Ďalšie informácie

Zistite viac

Všetko, čo potrebujete

Svadba vašich snov v Chorvátsku

Náš tím sa špecializuje na plánovanie svadieb v Chorvátsku, vrátane námorných svadieb, čo nám umožňuje prispieť vysokou odbornosťou a komplexnými službami k jednému z najkrajších dní vášho života. Ponúkame kompletnú škálu svadobných služieb pre svadby na pláži, na ostrove alebo dokonca na lodi (k dispozícii sú rôzne plachetnice, katamarány, jachty).

Svadobné balíčky

Vaša vysnívaná svadba s nami

Výročie sobáša

00+

Rok skúseností

00+

Spokojný host

00+

Svadba

00+

Miesto konania

Kontaktujte nás

Požiadajte o cenovú ponuku!